İKDAM KURUMSAL

Neden Bizi Seçerler

TÜRKİYENİN HALI SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ MARKASI OLMAKTAN GURUR DUYUYORUZ!

Kurulduğu tarihten itibaren siz değerli müşterilerimize Halı, Sedir, Şark Köşesi, Duvardan duvara ve karo halı çeşitlerimizle toptan ve perakende satış hizmetleri vermektedir.

KURUMSAL BAKIŞ AÇISI

İKDAM Halı mevcut ürünlerimiz dışında Kontart siparişler için özel tasarım halı taleplerini karşılamaktadır. Ürün çeşitleri içinde Hastane, Ofis, Mağaza, Cami ve Otel gibi yoğun trafik taşıyan alanlar için dayanıklılığı yüksek halı ürünleri bulunmaktadır.

İKDAM Halı sektörümüzde ticari iş birliği yaptığı, hizmet verdiği Tüketici ve Kurumlara her daim doğru ürünleri sunmayı, güvenilir hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Biz İKDAM Halı olarak kendi ekip arkadaşlarımız ve firmamız adına 7/24 sizlere güvenilir ve kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

DEĞERLERİMİZ

Kalite, ulaşılan değil, koşullara göre sürekli yenilenen ve geliştirilen bir hedeftir. Dokuma bileşenleri sektöründe; güvenilir, düzenli ve kurumsallaşmış bir iş anlayışı ile; gelişen teknolojiyi yakından takip ederek üretim kalitemizi yükseltmek, müşterilerimizin beklenti ve isteklerini tam olarak karşılamak, kalite yönetim sisteminin etkinliğini arttırmak, sektördeki yerimizin sürekliliğini sağlayarak ulusal ve uluslararası pazarlarda her zaman tercih edilen bir marka olarak var olmak kalite politikamızdır..

Bugün, uzun vadeli ve stratejik düşünen, uluslararası standartlara uyumu en önde tutan, “Halı Geliştiren Teknoloji” vizyonuyla sadece ülkemizde değil, küresel arenada da pazarı yönlendiren bir lider oyuncu olma yönündeki kararlılığımızla, kaliteyi, estetiği ve şıklığı önemseyenlerin tercihi olmayı sürdüreceğiz.